Kviečiame teikti paraiškas Aukštadvario regioninio parko produkto ženklui gauti!

 

 Valstybinė saugomų teritorijų tarnyba prie aplinkos ministerijos ir Aukštadvario regioninio parko direkcija kartu su VšĮ “Baltijos aplinkos forumas” įgyvendina projektą “Darnios Lietuvos saugomų teritorijų puoselėjimas”. Viena iš projekto veiklų – Aukštadvario regioninio parko produkto ženklo įdiegimas. 


Aukštadvario regioniniame parke ar besiribojančiose seniūnijose gyvenantys ir veiklą vykdantys ūkininkai, verslininkai, amatininkai kviečiami teikti paraiškas dėl Aukštadvario regioninio parko produkto ženklo. Šis ženklas skirtas stiprinti vietos ekonomiką ir skatinti parko lankytojus paslaugas ir produktus įsigyti iš vietos gyventojų. Ženklas padės atpažinti, kad paslauga teikiama ar produktas pagamintas vietos gyventojo, nekenkiant aplinkai ir gyvajai gamtai bei pažymės jo išskirtinumą. Be to, šis projektas skatins partnerystę tarp vietos gyventojų ir Aukštadvario regioninio parko direkcijos. 


Aukštadvario regioninio parko produkto ženklas taip pat taps efektyvia papildoma reklama bei pagerins produktų ir paslaugų žinomumą tarp keliautojų. Jis bus lengvai atpažįstamas nacionaliniu lygiu, nes tas pats ženklo simbolis - "paukštis" - bus bendras visoms Lietuvos saugomoms teritorijoms. 


Ženklą vietos ūkininkams, verslininkams ir amatininkams suteiks specialiai tam tikslui suburta Taryba (sudaryta iš parko direkcijos specialistų bei atstovų iš vietos savivaldos ir kitų institucijų). Bus vertinami tokie kriterijai kaip autentiškumas, gyvosios gamtos tausojimas ir nauda žmonių sveikatai bei vietos bendruomenėms, pritaikomumas nedidelėms lankytojų grupėms ir kt. Svarbu pabrėžti, jog ženklo suteikimo procesas yra paprastas, nemokamas, trumpas, neapkrautas biurokratinėmis procedūromis ir remiasi geranoriško bendradarbiavimo ir pasitikėjimo principais. 


Kvietimai teikti paraiškas bus skelbiami tik kartą per metus, tad kviečiame pasinaudoti proga ir jas užpildyti bei pristatyti į Aukštadvario regioninio parko direkciją (Dariaus ir Girėno g. 2, Aukštadvaris, Trakų r. sav.) iki 2015 m. balandžio 30 d. Ženklo suteikimo Taryba rinksis gegužės pradžioje, kuomet bus nuspręsta kuriems prekių ar paslaugų teikėjams suteikti Aukštadvario regioninio parko produkto ženklą. 


Laukiame Jūsų klausimų ir pastabų tel. nr.: 8 528 65363, 8 620 28 737 (vyr. lankytojų centro administratorė Ema Stanulionienė) arba el. paštu: e.stanulioniene@arp.lt

https://www.arp.lt/

Informacija polapyje atnaujinta: 2015-03-24 11:39:32

Aukštadvario regioninio parko direkcija
Biudžetinė įstaiga,
Dariaus ir Girėno g. 2, Aukštadvaris, LT-21253 Trakų r.
Juridinio asmens kodas 188738210
Duomenys kaupiami ir saugomi VĮ Registrų centre.

Supratau
Svetainė naudoja slapukus.Plačiau