Čia darbavosi Varkalės kaimo bendruomenės senjoros, kurios pasak jų, jau 15 metų pastoviai susibūria pagelbėdamos amatininkui, užsiima širdžiai miela veikla – rankdarbyste.

 

Tai buvo pirmas apsilankymas, kuris paliko didelį įspūdį. Kėlė nuostabą didžiulė gausa ir įvairovė pagamintų rankdarbių iš šiaudų, odos, natūralių lietuviškų medžiagų: šiaudiniai sodai ir žaislai, įvairios gėlės, lėlės – lietuvaitės, odinės sagės ir paveikslai, kiti papuošalai, įvairios dėžutės ir užrašų knygelės, apipuoštos oda.

 

Dirbiniai pagaminti iš didelės meilės amatininkystei, paveldėtai iš tėvų, kūrybiškai, su entuziazmu ir begalinio atsidavimo šiai veiklai. Tai didelės širdies žmogus, pasiekęs gražių rezultatų su suburta kaimo bendruomene ir sodų gaminimą pamėgusia žmona.

 

Šis tautodailininkas yra pripažintas, dalyvauja įvairiose parodose. Gaila, apsilankymo metu nepavyko pamatyti visų jo darbų, nes dauguma jau buvo supakuoti ir laukia kelionės į garsią Kaziuko mugę.

 

Direkcija džiaugiasi atsiradusia nauja galimybe pažinti šį žmogų, kuris pritaria parko veiklai ir kartu turime gražių ketinimų tolimesniam bendradarbiavimui.

 

 Susitikime dalyvavo ir Kaišiadorių laikraščio ,,Atspindžiai" redaktorė Virginija Šimkūnienė.

 

Nuotraukos: Emos Stanulionienės

 

 


147
https://www.arp.lt/

Informacija polapyje atnaujinta: 2016-01-26 16:40:17

Aukštadvario regioninio parko direkcija
Biudžetinė įstaiga,
Dariaus ir Girėno g. 2, Aukštadvaris, LT-21253 Trakų r.
Juridinio asmens kodas 188738210
Duomenys kaupiami ir saugomi VĮ Registrų centre.

Supratau
Svetainė naudoja slapukus.Plačiau