Tai mylima žmona, mama, draugė, buvusi mokytoja, gamtos mylėtoja, Aukštadvario III universiteto narė ir Aukštadvario regioninio parko direkcijos savanorė. Ši išmintinga moteris, mylinti Aukštadvario kraštą jau ketveris metus turizmo sezono metu savaitgaliais savanoriavo lankytojų centre dalindamasi žiniomis su lankytojais apie lankytinus gamtos ir kultūros paveldo objektus ir teikdama informaciją visiems užsulusiems į lankytojų centrą.

Griežiant liaudiškai kapelai ekrane keitėsi skaidrės, kuriose užfiksuotos pačios gražiausios Danislavos gyvenimo akimirkos. Prisiminimais pasidalijo jubilijatės dukra Vykinta. Daug gražių žodžių linkėjo Aukštadvario seniūnė Jadvyga Dzencevičienė, draugai, Aukštadvario žemės ūkio mokyklos atstovai. Aukštadvario regioninio parko direktorius Vaclovas Plegevičius pasveikino jubilijatę ir įteikė pavasariu kvepiančių baltų tulpių puokštę, o lankytojų centro administratorė Ema Stanulionienė prisiminimui padovanojo knygą apie gamtą ,,Vadovas Po Aukštadvario regioninį parką“.

                                               Danislava Impolienė

Jubilijatę sveikina Aukštadvario regioninio parko direktorius Vaclovas Plegevičius ir lankytojų centro administratorė Ema Stanulionienė


147
https://www.arp.lt/

Informacija polapyje atnaujinta: 2017-04-25 15:14:00

Aukštadvario regioninio parko direkcija
Biudžetinė įstaiga,
Dariaus ir Girėno g. 2, Aukštadvaris, LT-21253 Trakų r.
Juridinio asmens kodas 188738210
Duomenys kaupiami ir saugomi VĮ Registrų centre.

Supratau
Svetainė naudoja slapukus.Plačiau