Pusiaužiemį iš žiemos miego pabunda meška ir verčiasi ant kito šono, barsukas išlenda apsidairyti. Jei barsukas jau pabudęs ir pripėdavęs-žiema bus trumpa, jei nėra pėdsakų-tai ilga. Taigi, gal užtiksime šio gražuolio bei kitų žvėrių pėdsakus, paliksime skanumynų žvėreliams ir paukščiams, stebėsime medžius ir gamtos budimą, sužinosime kaip pasitikdavo šią dieną mūsų senoliai.

PPOGRAMA

11.00 val. Dalyvių registracija prie Velnio duobės, Miško medžio puošimas, lauktuvės žvėrims.

12.00 val. Žygio pradžia (transporto priemonės paliekamos stovėjimo aikštelėje).

16.00 val. Planuojama žygio pabaiga.

Žygio metu planuojama nueiti apie 5 km ir aplankyti: Mergiškių mišką, Škilietų alko daubą-Velnio duobę, senovinę Velnio Turgelių vietą, Škilietų ežerus, Pamiškės piliakalnį-Aukštikalnį, buvusio Škilietų palivarko vietą.

Pietūs

Kiekvienas žygio dalyvis pasirūpina savo užkandžiais, gėrimais ir kitais asmeniniais poreikiais. Pietausime prie laužo gamtoje, susipažinsime su vietiniu gamtosaugininku-Laurynu Baltrūnu.

Dalyvio mokestis

1euras

Registracija/informacija

Rita Balsevičiūtė, Talvydas Špiliauskas (Aukštadvario regioninio parko darbuotojai) tel. 8528 65246, 869814362, el.p. aukstadvaris@arp.lt

Organizatorius

Aukštadvario regioninio parko direkcija

Partneriai

VĮ Trakų miškų urėdija, Aukštadvario vidurinės mokyklos JMB būrelis „Verkniukai“, stovyklavietė „Škilietai“, inž. Marijonas Virpša

Būtina

Pasirūpinti gera nuotaika, patogia avalyne, šiltais drabužiais, alkio ir troškulio malšinimo priemonėmis (atsižvelgiant į oro sąlygas bei dalyvio asmeninius poreikius).

* Kiekvienas žygio dalyvis atsako už savo sveikatą ir daiktų saugumą. Jei žygio dalyviui yra mažiau nei 18 metų, jis gali dalyvauti tik lydimas suaugusio asmens, mokytojo kuris prižiūrės nepilnametį.

Iki susitikimo!


147
https://www.arp.lt/

Informacija polapyje atnaujinta: 2017-01-23 16:54:41

Aukštadvario regioninio parko direkcija
Biudžetinė įstaiga,
Dariaus ir Girėno g. 2, Aukštadvaris, LT-21253 Trakų r.
Juridinio asmens kodas 188738210
Duomenys kaupiami ir saugomi VĮ Registrų centre.

Supratau
Svetainė naudoja slapukus.Plačiau