Žemės ūkio mokyklos priesalyje buvo atidaryta Aukštadvario, Onuškio mokyklų mokinių darbų paroda-konkursas ,,Aš sveikinu pavasarį !“. kurią puošė pavasarines floristines kompozicijos, inkilai sparnuočiams, piešti teminiai edukaciniai plakatai, vaizduojantys gamtosaugines problemas mūsų aplinkoje ir jų sprendimo būdus. Mažiausieji parodos dalyviai Aukštadvario mokyklos-darželio ,,Gandriukas“ auklėtiniai Žemei paskyrė didžiulę knygą, kurios puslapiuose prirašė nuoširdžių pastebėjimų ir linkėjimų.

Dvi dienas Aukštadvario regioninio parko specialistai lankėsi mokyklose ir pravedė ,,žaliasias“ pamokas. Jų metu Trakų suaugusių mokymo centre, Aukštadvario, Rūdiškių, Trakų Vytauto Didžiojo gimnazijose ir žemės ūkio mokykloje dalyvavo 323 moksleiviai ir mokytojai. Aptartos aplinkosauginės problemos ir kiekvieno žmogaus indėlis į Žemės išsaugojimą.

Aukštadvario regioninio parko lankytojų centro kiemelyje įvyko baigiamasis renginys. Aukštadvario regioninio parko direktorius Vaclovas Plegevičius pakvietė susirinkusius mokyklų mokinius, miestelio gyventojus, svečius kartu pasidžiaugti Žemės atgimimu, pavasariu, skelbė Žemės gimimo dieną-lygiadienį. Programą atliko baltų kultūros puoselėtojai Rimantas Pakeris ir etnografinis ansamblis ,,Lėda“, savo eiles Žemei skaitė senjora Liongina Šovienė, paukščių balsus pamėgdžiojo ir dūdavo Aukštadvario mokyklos-darželio ,,Gandriukas“ ir gimnazijos mokiniai. Šventės svečiai iš Onuškio Donato Malinausko gimnazijos kvietė žiūrovus kartu padainuoti ir pašokti ratelius.

Aukštadvario regioninio parko direktorius Vaclovas Plegevičius ir VĮ Trakų miškų urėdijos miško ekologijos ir rekreacijos specialistė Auksė Komičienė.padėkojo parodos darbelių autoriams, šventės dalyviams, rėmėjams, įteikė prizus ir padėkas. Pasibaigus šventiniam šurmuliui dalyviai skanavo ant laužo išvirtos arbatos, o jaunieji miško bičiuliai įkėlė dar kelis inkilus į prieš kelis metus pradėtą puošti ,,inkilų medį“-senolį ąžuolą.

Nuotraukos Talvydo Špiliausko

             JMB būrelio ,,Verkniukai" darbus pristato Monika

                            Mažiausiųjų darbelis-knyga Žemei

          Aukštadvario žemės ūkio mokyklos JMB inkilai

                                        Pasaulio portretas

                               Pamoka Rūdiškių gimnazijoje

                         Trakų suaugusių mokymo centre

                                 Baigiamasis renginys

   Rimantas Pakeris pakvietė apeigoms su   ypatingo ąžuolo skiltelėmis

                                 Dainuoja svečiai iš Onuškio

                                       Apdovanojimai

                                   Inkilų kėlimas į ,,inkilų medį"


147
https://www.arp.lt/

Informacija polapyje atnaujinta: 2017-04-03 17:04:41

Aukštadvario regioninio parko direkcija
Biudžetinė įstaiga,
Dariaus ir Girėno g. 2, Aukštadvaris, LT-21253 Trakų r.
Juridinio asmens kodas 188738210
Duomenys kaupiami ir saugomi VĮ Registrų centre.

Supratau
Svetainė naudoja slapukus.Plačiau