Kviečiame teikti paraiškas Aukštadvario regioninio parko produkto ženklui!

Aukštadvario regioniniame parke ar besiribojančiose seniūnijose gyvenantys ir veiklą vykdantys ūkininkai, verslininkai, amatininkai kviečiami teikti paraiškas dėl Aukštadvario regioninio parko produkto ženklo. Šis ženklas skirtas stiprinti vietos ekonomiką ir skatinti parko lankytojus paslaugas ir produktus įsigyti iš vietos gyventojų. Ženklas padeda atpažinti, kad paslauga teikiama ar produktas pagamintas vietos gyventojo, nekenkiant aplinkai ir gyvajai gamtai bei pažymi jo išskirtinumą. Be to, šis projektas skatina partnerystę tarp vietos gyventojų ir Aukštadvario regioninio parko direkcijos.

Aukštadvario regioninio parko produkto ženklas tampa efektyvia papildoma reklama bei pagerina produktų ir paslaugų žinomumą tarp keliautojų. Jis yra lengvai atpažįstamas nacionaliniu lygiu, nes tas pats ženklo simbolis-"paukštis"-bendras visoms Lietuvos saugomoms teritorijoms.

Ženklą vietos ūkininkams, verslininkams ir amatininkams suteikia specialiai tam tikslui suburta Taryba (sudaryta iš parko direkcijos specialistų bei atstovų iš vietos savivaldos ir kitų institucijų). Bus vertinami tokie kriterijai kaip autentiškumas, gyvosios gamtos tausojimas ir nauda žmonių sveikatai bei vietos bendruomenėms, pritaikomumas nedidelėms lankytojų grupėms ir kt. Svarbu pabrėžti, jog ženklo suteikimo procesas yra paprastas, nemokamas, trumpas, neapkrautas biurokratinėmis procedūromis ir remiasi geranoriško bendradarbiavimo ir pasitikėjimo principais.

Kvietimas teikti paraiškas skelbiamas tik kartą per metus, tad kviečiame pasinaudoti proga ir jas užpildyti bei pristatyti į Aukštadvario regioninio parko direkciją (Dariaus ir Girėno g. 2, Aukštadvaris, Trakų r. sav.) iki 2017 m. lapkričio 10 d. ženklo suteikimo Taryba rinksis lapkričio pabaigoje, kuomet bus nuspręsta kuriems prekių ar paslaugų teikėjams suteikti Aukštadvario regioninio parko produkto ženklą.

Laukiame Jūsų klausimų ir pastabų tel. Nr.: 8 528 65363, 8 620 28 737 (vyr. lankytojų centro administratorė Ema Stanulionienė) arba el. paštu: e.stanulioniene@arp.lt

https://www.arp.lt/

Informacija polapyje atnaujinta: 2017-10-16 11:16:15

Aukštadvario regioninio parko direkcija
Biudžetinė įstaiga,
Dariaus ir Girėno g. 2, Aukštadvaris, LT-21253 Trakų r.
Juridinio asmens kodas 188738210
Duomenys kaupiami ir saugomi VĮ Registrų centre.

Supratau
Svetainė naudoja slapukus.Plačiau