Stalo žaidimas padės turiningai praleisti laisvalaikį, daugiau sužinoti apie Lietuvos saugomas teritorijas, retus augalus ir gyvūnus, unikalius kraštovaizdžius.

Žaidimo komplektą sudaro: 35 užduočių lapai (5 nacionalinių parkų ir 30 regioninių parkų aprašymai, kuriuose išvardytos išskirtinės kiekvieno parko vertybės), 220 žaidimo kortelių ir žaidimo taisyklių knygelė.

Žaidimas skirtas šeimai arba draugų kompanijai. Rekomenduojamas žaidėjų skaičius – nuo 2 iki 8, vidutinė žaidimo trukmė – apie 30 min ir daugiau. Žaidimas skirtas žaidėjams nuo 7 metų, tad tinka ir moksleiviams, ir suaugusiems.

Gamtoje keliaujama lėtai, sustojant atsikvėpti, pasidairant į atsivėrusią panoramą, stebint paukščius, tikintis sutikti besislapstantį gyvūną ar išvysti retą augalą. Taip ir šiame žaidime rekomenduojama neskubėti, pasigilinti – ką ir kodėl saugome.

Žaidimą sukūrė žinomas keliautojas Vytautas Kandrotas, recenzavo Valstybinės saugomų teritorijų tarnybos direktoriaus pavaduotoja Rūta Baškytė, išleido leidykla „Terra Publica".

Stalo žaidimą apie saugomas teritorijas bus galima įsigyti knygynuose, prekybos centruose ir el. parduotuvėje.

Linkime smagių emocijų, įdomaus laiko žaidžiant bei susipažįstant su Lietuvos nacionaliniais ir regioniniais parkais.

VSTT informacija

  https://www.arp.lt/

  Informacija polapyje atnaujinta: 2020-12-10 11:44:22

  Aukštadvario regioninio parko direkcija
  Biudžetinė įstaiga,
  Dariaus ir Girėno g. 2, Aukštadvaris, LT-21253 Trakų r.
  Juridinio asmens kodas 188738210
  Duomenys kaupiami ir saugomi VĮ Registrų centre.

  Supratau
  Svetainė naudoja slapukus.Plačiau