Kadangi Aukštadvario regioninio parko produkto ženklas yra suteikiamas 5 metams, kviečiame prasitęsti galiojimą jau turintiems jį ar norintiems gauti pirmą kartą, užpildant ir pateikiant paraiškas (paraiškos forma pateikta apačioje) elektroniniu paštu: e.stanulioniene@arp.lt iki 2021 m. balandžio 30 d. Ženklo suteikimo Taryba nuotoliniu būdu susitiks gegužės pradžioje, kuomet bus nuspręsta kuriems prekių ar paslaugų teikėjams suteikti Aukštadvario regioninio parko produkto ženklą.

Ženklo suteikimo tikslas yra skatinti darnų vystymąsi saugomose teritorijose, sudaryti papildomos veiklos galimybes šiose teritorijose gyvenantiems ir veikiantiems fiziniams ir juridiniams asmenims, suteikiant saugomos teritorijos lankytojui galimybę rinktis prekes, kurios pagamintos, ar paslaugas, kurios teikiamos jo lankomoje saugomoje teritorijoje, prisidedant prie saugomos teritorijos steigimo tikslų įgyvendinimo ir vietos ekonomikos vystymo. Be to, šis projektas skatina partnerystę tarp vietos gyventojų ir Aukštadvario regioninio parko direkcijos.

Aukštadvario regioninio parko produkto ženklas tampa efektyvia papildoma reklama bei pagerina produktų ir paslaugų žinomumą tarp keliautojų. Jis yra lengvai atpažįstamas nacionaliniu lygiu, nes tas pats ženklo simbolis – "paukštis" – bendras visoms Lietuvos saugomoms teritorijoms.

Ženklą vietos ūkininkams, verslininkams ir amatininkams suteikia specialiai tam tikslui suburta Taryba (sudaryta iš parko direkcijos specialistų bei atstovų iš vietos savivaldos ir kitų institucijų). Bus vertinami tokie kriterijai kaip autentiškumas, gyvosios gamtos tausojimas ir nauda žmonių sveikatai bei vietos bendruomenėms, pritaikomumas nedidelėms lankytojų grupėms ir kt. Svarbu pabrėžti, jog ženklo suteikimo procesas yra paprastas, nemokamas, trumpas, neapkrautas biurokratinėmis procedūromis ir remiasi geranoriško bendradarbiavimo ir pasitikėjimo principais.

Laukiame Jūsų klausimų tel.: 8 620 28 737, 8 528 65363 (vyr. lankytojų centro administratorė Ema Stanulionienė)

https://www.arp.lt/

Informacija polapyje atnaujinta: 2021-04-07 08:23:36

Aukštadvario regioninio parko direkcija
Biudžetinė įstaiga,
Dariaus ir Girėno g. 2, Aukštadvaris, LT-21253 Trakų r.
Juridinio asmens kodas 188738210
Duomenys kaupiami ir saugomi VĮ Registrų centre.

Supratau
Svetainė naudoja slapukus.Plačiau